Portfolio

Cieszę się, że chcesz się zapoznać z moim portfolio. Poniżej zaprezentuje Ci moje prace – w większości to fanpage i profile na Instagramie, którymi się opiekuje. Oprócz mediów społecznościowych mogę się również pochwalić tworzeniem prostych chatbotów, składem e-booków, pisaniem tekstów, projektowaniem wyglądu stron internetowych oraz pozycjonowaniem i administracją stron www.

Gabinet Masażu i FizykoterapiiZ Elą współpracuje od 2018 roku. Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się od audytu, który wykonałam pod kątem fanpage. Po wskazaniu mocnych i słabych punktów Ela powierzyła mi pracę nad fanpagem. Z czasem zaczęłam również prowadzić grupę na Facebooku, która skupia się na tematyce zdrowia, masażu i szczęściu, które możemy sobie podarować dzięki małym przyjemnościom i nowym nawykom. Dla Eli wykonałam również prostego chat bota na platformie ManyChat, który odciążył ją od odpowiadania na wiadomości typu „jaki jest najbliższy wolny termin na masaż” czy też „gdzie znajduje się gabinet”. 

Asia to osoba otwarta na zróżnicowana tematykę. Przez ponad 2 lata miałam przyjemność oddać w jej ręce prowadzenie mojego FB związanego z masażem oraz prywatną grupę. Moim zdaniem najłatwiej się pisze o czymś czego się doświadczenia od danej osoby na sobie. Nas dzieli odległość ale pięknie wczuła się w tematykę masażu i tego czego potrzebuje klient/pacjent. Gorąco polecam za solidność kreatywność oraz bardzo miłą współpracę.

BabyBall

 

Z Kasią współpracuje od 2018 roku i jest to jedna z moich pierwszych klientek. Już na samym początku trafiłam na niemałe wyzwanie, ponieważ poprzednia firma zajmująca się Facebookiem bardzo go zaniedbała, a zasięgi były bliskie zera. Skrupulatne tworzenie treści oraz regularne posty postawiły fanpage na nogi. Idąc za ciosem postanowiłam zająć się również Instagramem, którego prowadzę od około roku. 

P.S. Kasia tworzy wspaniałe suche baseny z kulkami, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla dzieci w różnym wieku. 

Poprzednia firma marketingowa rozłożyła fanpage BabyBall w ciągu kilku miesięcy. Asia zaczęła od przywrócenia marki i rozpoznawalności. Współpracuję z nią już od 2 lat i bardzo doceniam to co buduje. Jej posty są skrupulatnie zaplanowane, opracowane i opatrzone świetną grafiką. Bardzo polecam współpracę z Asią. Asia wykonuje bardzo dobrą robotę. Polecam - polecam i jeszcze raz polecam 👍

DzikiLas

 

 

Współpraca z Panią Anią nad fanpagem DzikiLas to była współpraca pełna cudownych zapachów. Przede wszystkim Pani Ania była bardzo otwarta na moje pomysły, które wdrażałyśmy i widzę, że teraz sama dalej je realizuje na swoim Facebooku. Kluczowe dla nas było przedstawienie świeczek w nietypowy sposób. Przede wszystkim było luźno, swobodnie, ale w ramach dobrego humoru. Niezbędne było połączenie sklepu z Facebookiem, dzięki czemu pojawiła się możliwość oznaczania produktów na grafikach bez zbędnego dodawania linków. 

Współpraca z Panią Asią to czysta przyjemność - wiele fantastycznych pomysłów i szybka realizacja. Serdecznie polecam.

Fundacja Kraina ZdrowiaZ Magdą współpracę rozpoczęłam w 2019 roku. Wtedy zajęłyśmy się głównie prowadzeniem fanpage oraz usystematyzowaniem marki pod jedną nazwą „Fundacja Kraina Zdrowia”. Fundację wspieram nadzorując media społecznościowe: tworze posty oraz grafiki. W ostatnim czasie ruszyliśmy również z profilem na Instagramie, który od początku ma dość wysokie zasięgi ze względu na tematykę, która jest tam prezentowana. W związku z koronawirusem wypuściliśmy również e-book, którego składem i wyglądem graficznym mogłam się zająć. 

Bardzo dziękuję Asi za wsparcie naszych działań w Fundacja Kraina Zdrowia. Asia ma wielkie serce i angażuje się w nasz projekt społecznie. Jest osobą niezwykle utalentowaną, ma świetne wyczucie estetyki. Materiały, które projektuje dla naszej Fundacji są zawsze starannie dopracowane. Bardzo dobrze nam się współpracuje. Asia jest cierpliwa, kreatywna i ma ciekawe pomysły. Zawsze otwarta na rozmowę i chętna do pomocy. Asia rewelacyjnie opracowała dla nas Ebook, który spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem oraz rekomendacjami. Jest świetnie przygotowany. Wiele osób zwraca uwagę na spójność, estetykę i fajnie zaprojektowaną grafikę. Asia dziękuję za wszystko w imieniu całego zespołu Fundacji Kraina Zdrowia. Bardzo doceniamy Twoją pracę i to co wnosisz do Naszego zespołu!!!

Dotacje dla każdego & Szkolenia dla firm

 

Współpracuje z Kamilą już od kilku lat. Rozpoczynałyśmy od prowadzenia jednego fanpage – Dotacje dla każdego, a obecnie rozwijam także drugi związany ze szkoleniami dla firm. Kamilę wspieram nie tylko w zakresie tworzenia postów oraz grafik na social media, ale również w obrębie przygotowywania/obróbki dokumentów, tworzeniu prezentacji czy płatnych reklam na Facebooku.

Współpracuje z Asią Tkaczyk kilka lat, zawsze do niej wracam. Rzetelna, solidna i naprawdę bardzo zaangażowana w swoją pracę osoba. Asia to pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie.