Portfolio

Cieszę się, że chcesz się zapoznać z moim portfolio. Poniżej zaprezentuje Ci moje prace – w większości to fanpage i profile na Instagramie, którymi się opiekuje. Oprócz mediów społecznościowych mogę się również pochwalić tworzeniem prostych chatbotów, pisaniem tekstów, projektowaniem wyglądu stron internetowych oraz pozycjonowaniem i administracją stron www.

Gabinet Masażu i Fizykoterapii

Z Elą współpracuje od ponad dwóch latach. Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się od audytu, który wykonałam pod kątem fanpage. Po wskazaniu mocnych i słabych punktów Ela powierzyła mi pracę nad fanpagem. Z czasem zaczęłam również prowadzić grupę na Facebooku, która skupia się na tematyce zdrowia, masażu i szczęściu, które możemy sobie podarować dzięki małym przyjemnościom i nowym nawykom. Dla Eli wykonałam również prostego chat bota na platformie ManyChat, który odciążył ją od odpowiadania na wiadomości typu „jaki jest najbliższy wolny termin na masaż” czy też „gdzie znajduje się gabinet”. 

BabyBall

 

Z Kasią współpracuje od prawie dwóch lat i jest to jedna z moich pierwszych klientek. Już na samym początku trafiłam na niemałe wyzwanie, ponieważ poprzednia firma zajmująca się Facebookiem bardzo go zaniedbała, a zasięgi były bliskie zera. Skrupulatne tworzenie treści oraz regularne posty postawiły fanpage na nogi. Idąc za ciosem postanowiłam zająć się również Instagramem, którego prowadzę od około roku. 

P.S. Kasia tworzy wspaniałe suche baseny z kulkami, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla dzieci w różnym wieku. 

Poprzednia firma marketingowa rozłożyła fanpage BabyBall w ciągu kilku miesięcy. Asia zaczęła od przywrócenia marki
i rozpoznawalności. Współpracuję z nią już od 2 lat i bardzo doceniam to co buduje. Jej posty są skrupulatnie zaplanowane, opracowane i opatrzone świetną grafiką. Bardzo polecam współpracę z Asią. Asia wykonuje bardzo dobrą robotę. Polecam - polecam i jeszcze raz polecam 👍