Oprawa e-booków

E-booki składam w programie Adobe InDesign, dzięki czemu masz gwarancję najwyższej jakości.

Aby poznać mój styl i estetykę, oferuję Ci wykonanie dwóch próbnych stron, za które nic nie płacisz. Po akceptacji i podjęciu współpracy przystępuje do działania.

W trakcie pracy wysyłam Ci wstęp lub pierwszy rozdział, żeby już na samym początku móc wyłapać ewentualne elementy do zmiany – łatwiej wprowadzać poprawki, gdy elementów jest niewiele, niż gdy praca jest na finiszu. Co nie zmienia faktu, że gdy na końcu naszej współpracy będziesz miała jakieś uwagi, to nie będzie możliwości ich poprawy – daję Ci nieograniczoną liczbę poprawek w Twoim e-booku do momentu, aż nie wypuścisz swojego e-booka w świat. Jeśli w przyszłości będziesz planowała aktualizację treści zawartych w e-booku, możesz liczyć na zniżkę. 

W zależności od ilości stron pierwsza wersja Twojego e-booka dotrze do Ciebie w ciągu 14 dni roboczych. Odsyłając mi plik ze zmianami, zastrzegam sobie do 5 dni roboczych na wprowadzenie poprawek. Pamiętaj, aby mieć te terminy na uwadze, jeśli e-book musi trafić jeszcze do redakcji (skąd również mogą pojawić się jakieś poprawki) oraz przygotowując strategię sprzedażową.

Od 1 do 50 stron – 35 zł netto za stronę

od 16 do 50 stron – 25 zł netto za stronę

od 51 stron i więcej – 15 zł netto za stronę

Wykonuję również okładki. Cena takiej usługi to 200 zł netto. Oprócz okładki swojego e-booka otrzymujesz ode mnie pakiet grafik sprzedażowych.