Cześć! Poznajmy się bliżej.

Wirtualna Asystentka

Jestem Asia. Mam 26 lat. Od 2016 roku zajmuje się social mediami, a od maja 2018 roku dodatkowo pracuje jako Wirtualna Asystentka

Moja przygoda z mediami społecznościowymi zaczęła się gdy byłam na ostatnim roku studiów licencjackich.
Dla ciekawych – studiowałam pedagogikę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, ale w ogóle tego nie czułam
i im dłużej studiowałam, tym bardziej uświadamiałam się w przekonaniu, że to zupełnie nie dla mnie. Wróćmy jednak do sedna. Gdy zauważyłam, że pedagogika nie jest dla mnie, a na ostatnim roku mam sporo wolnego czasu, postanowiłam poszukać pracy, żeby sobie dorobić. Jakie było moje zdziwienie, gdy znalazłam ogłoszenie na staż na stanowisko specjalista ds. social media. Przyznam, że wtedy nawet nie wiedziałam, że taki zawód istnieje. Złożyłam CV do firmy Invette, w której odbyłam miesięczne praktyki. Tak właśnie szukanie dorywczej pracy otwarło mi drzwi do mojej kariery. Ja uświadomiłam się w przekonaniu, że nigdy nie jest za późno na zmiany,
a studia, które kończysz, nie są żadnym wyznacznikiem do wykonywanej pracy w przyszłości.

W drodze po doświadczenie

W trakcie mojej pracy na etacie zdobywałam doświadczenie w krakowskich agencjach marketingowych takich jak Mtweb, BrandBay czy Marketing Investiment Group. Każda z tych firm nauczyła mnie wielu rzeczy. Do moich obowiązków należało między innymi pisanie tekstów do postów oraz dłuższych artykułów blogowych, tworzenie strategii marketingowych, robienie grafik. Nauczyłam się tworzyć reklamy na Facebooku i Instagramie, poprawnie je targetować oraz mierzyć efekty.

Czas na freelance - Wirtualna Asystentka

W pewnym momencie zaczęłam się dusić. Etat sprawiał mi coraz mnie radości. Ja byłam coraz bardziej zmęczona, przez co nie miałam czasu ani dla siebie, ani dla bliskich. W wielkim skrócie – postanowiłam zaryzykować i odejść na swoje. Od maja 2018 roku pracuje tylko zdalnie. Nie potrzebuję biurka w Twojej firmie, nie musisz się również martwić o sprzęt. Nawiązuje współpracę nie tylko na prowadzenie mediów społecznościowych, ale także na wirtualną asystę. 

Czym zajmuję się na co dzień?

  • Przygotowuje strategię działań w mediach społecznościowych. Od pomysłów, po realizację treści, grafiki, a także reklamy. Montuję krótkie filmiki, które można wykorzystać na stories lub w innych etapach kampanii promocyjnych.

  • Tworzę skuteczne newslettery od automatyzacji, po segmentację oraz wygląd. Zajmuję się również planowaniem wysyłek newslettera. Nie musisz się martwić o przygotowanie treści i grafik. Do tej pory pracowałam na MailerLite oraz MailChimp.

  • Tworzę grafiki do mediów społecznościowych, składam e-booki, przygotowuje pliki do druku. Masz gwarancję wysokiej jakości, ponieważ działam na programach z pakietu Adobe, a nie Canvie ;).
Wirtualna Asystentka
Wirtualna Asystentka
  • Zajmuję się obsługą stron i sklepów internetowych. Do tej pory miałam okazję pracować na takich platformach jak WordPress, WooCommerce, Shopify czy PrestaShop. Tworzę również sprzedażowe Landing Page.

  • Piszę angażujące treści, od krótkich postów na media społecznościowe, po dłuższe artykuły blogowe. Treści od razu są przygotowywane również pod kątem SEO.

  • Stworzę dla Ciebie piękne zdjęcia produktowe, które wykorzystasz na swoją stronę internetową lub media społecznościowe.

  • Zajmę się Twoim projektem, przypilnuję każdego etapu, będę kontaktować się z podwykonwcami.

    Już dzisiaj mogę zostać Twoją Wirtualną Asystentką. Bardzo chętnie uczę się nowych rzeczy, dlatego jeśli masz jakieś inne zlecenia niż te, które napisałam powyżej – daj znać!

Czy zdarzają mi się ciężkie zadania, nad którymi muszę trochę posiedzieć? Pewnie, że tak. Jednak odkąd przeżyłam przeprowadzkę i wnoszenie mebli na 4 piętro bez windy, to uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Czy mimo upływu lat dalej tak uważam? Tak, bo z tego 4 piętra wyprowadziłam się na 5 piętro – dobrze myślisz, również bez windy. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda moja praca, zapraszam Cię do obserwowania mojego profilu na Instagramie.